Október 10-én letette esküjét az újonnan megválasztott oroszlányi polgármester és a képviselő-testület tagjai.
Elindult a munka is. Nem volt szokványos az alakuló ülés. És nem az újak és az új ciklus miatt. Volt néhány meglepő pillanat, az is szokatlan - bár nem új itt -, az alakuló ülés hivatalvezetői, jegyzői támogatás nélkül zajlott. A nyilvános pályáztatással kiválasztott új jegyző csak ezen a héten kezdett a hivatalban.
Az irodavezető asszony helytállt, szerencsére. Mert a kakukktojás javaslat az alpogármesterek jelölésénél nem csupán bárdolatlan, de törvénytelen is lett volna. Sebaj. A második ékverési kísérlet sem jött össze.
Takács Károly köszöntője és nyilatkozatai alapján munkás, dolgos esztendők következnek a városban. Ahogy hallom és látom, a képviselők és a polgármester úr több ügyben is tett már lépéseket.
Helyes! Ehhez kívánok minden megválasztott képviselőnek és tisztségviselőnek jó munkát és egészséget!

Adóemelés, a rezsicsökkentés eltörlése, a nyugdíjrendszer átalakítása, a 13. havi nyugdíj eltörlése, ezeket követelik Magyarországtól a bürokraták. Ezt én vissza fogom utasítani

- Orbán Viktor -

️Nemzeti konzultációt indít a kormány az új gazdaságpolitika legfontosabb pilléreiről.
Nem engedjük, hogy Brüsszelben döntsenek Magyarország mindennapi életéről, mi a magyar embereket kérdezzük meg.

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média