Ezzel a közel 10 éves közös képpel kívánok boldog születésnapot a GOAT-nak, a modern európai történelem egyik legjobb államférfijának, hazánk valaha volt legjobb miniszterelnökének.
Az idő telik, a…
Brüsszelben lelepleződött Magyar Péter – követeljük a titkos megállapodás nyilvánosságra hozatalát!
Magyar Péter továbbra is ellentmondásosan nyilatkozik a Magyarországnak járó uniós forrásokról. Mostanra egyértelművé vált, hogy nem mondott igazat a pénzek hazahozatalával kapcsolatban. A brüsszeli bennfentes körök által jól ismert Politico hasábjain az Európai Bizottság illetékesei cáfolták állításait.
Világosan jelezték: nincs megállapodás az uniós források kifizetéséről, mivel ehhez a magyar kormánynak még számos összetett reformot kell végrehajtania.
A történtek fényében ismét felmerül a kérdés Magyar Péter felé: milyen engedményeket tett Brüsszelnek, és mit készül feladni a magyar érdekekből, illetve a magyar szuverenitásból? Közismert, hogy Brüsszel milyen elvárásokat fogalmaz meg: a rezsicsökkentés, a multik különadója, a családokat támogató adórendszer, az adócsökkentések és az árvédelmi intézkedések felszámolását sürgeti, miközben migrációs és LMBTQ-politikai kérdésekben is nyomást gyakorol Magyarországra. Az orosz–ukrán háború kapcsán pedig a semlegesség feladását várja el.
A kormány haladéktalanul hozza nyilvánosságra a von der Leyen–Magyar Péter-megállapodást, annak valamennyi – esetleges titkos – záradékával együtt!
Ezzel a közel 10 éves közös képpel kívánok boldog születésnapot a GOAT-nak, a modern európai történelem egyik legjobb államférfijának, hazánk valaha volt legjobb miniszterelnökének.
Az idő telik, a…
Minden gyermek Isten arcának megismételhetetlen, szép vonása❤️
Kaphattam volna többet az Istentől? Aligha.
A világ leggazdagabb embere vagyok.
Négyszer élhettem át, hogy anya lettem, négy csodálatos…
Isten éltesse, Miniszterelnök Úr!
Sok erőt és kitartást kívánok a hazánkért végzett munkájához!
Ez a nap a tiétek!
Boldog gyermeknapot!
️ Magyar Péter nem számított rá, hogy Brüsszelben reagálni fognak a nyilatkozataira?
Jó volt ezekkel támadni a fideszeseket, igaz?
Lépésről lépésre, tégláról téglára épül le egyesek hitelessége...
️480 Ft-os üzemanyagár – vagy nem. 
A Tisza-kormány kivételei #2
Magyar Péter korábban azt mondta, hogy aki korábbi kormányoknak dolgozott, az nem fog a Tiszának dolgozni. Nézzük meg, kik kaptak mégis fontos pozíciókat a Tisza-kormányban…