A brüsszeli bürokratáknak rá kellene ébredniük, hogy a semmitmondó nyilatkozatok helyett cselekedni kell és megállítani az Európába irányuló illegális migrációt.
Ha továbbra is az illegális migráció…
Erősítjük a kulturális kapcsolatot Dél-Koreával
️
🤝🇰🇷
Évtizedek óta dinamikusan fejlődik Magyarország és Dél-Korea kapcsolata, amelyben kiemelt szerepet játszik egymás kultúrájának tisztelete.
A koreai stílus - Hagyományos öltözék és lakás című kiállítás igazi kulturális csemege, egy sikeres és cselekvőképes nép identitása tükröződik benne.
A tárlat február 18-ig látható a Néprajzi Múzeumban.
A brüsszeli bürokratáknak rá kellene ébredniük, hogy a semmitmondó nyilatkozatok helyett cselekedni kell és megállítani az Európába irányuló illegális migrációt.
Ha továbbra is az illegális migráció…
Egy friss felmérés szerint Dunakeszit és környékét továbbra is az ország legélhetőbb térségei között tartják számon.
A migrációs paktumról szóló brüsszeli tárgyalásokat fel kell függeszteni és teljesen új alapra kell helyezni a bevándorlás elleni védekezést.
Az Európába irányuló illegális migráció halálos veszélyt…
Felújítottuk a Vaskúti Tanuszodát
Elkészült és ma átadtuk a közel 200 millió forintból felújított Vaskúti Tanuszodát! A felújított létesítménynek köszönhetően a gyermekek ezentúl megfelelő körülmények…
️Soltész Miklós államtitkár úrral, a Vaskúti Tanuszoda átadón
️
Nyugodjon békében, Elnök úr!
„A magyar történeti alkotmány. Korszakok és kihívások” című könyv bemutatóján a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen
A Gázai övezetben 15 magyar állampolgár tartózkodik, valamennyien épségben vannak, a rendkívül nehéz körülmények ellenére.
Eredmények, munkahelyek, ambíciók
Ferenc pápa:
Csak a béke oldalára lehet állni!