️
A miniszterelnök január 20-án a magyar EU-elnökség eredményeit értékelő konferencián tart előadást Budapesten.
️
A miniszterelnök január 20-án a magyar EU-elnökség eredményeit értékelő konferencián tart előadást Budapesten.
Mindenki nyugodjon meg! A nép megszavazta, Petya marad Brüsszelben. De azért az gyanús, hogy a 214%-nyi szavazójának ez csak kevesebb mint a fele.
1,3 millió magyar töltötte ki a Nemzeti Konzultációt.💪
A válaszadók pedig egyértelmű üzenetet küldtek a kormánynak: gazdasági semlegességre van szüksége hazánknak az ideológiai harcok helyett.
A…
A valóság egy olyan dolog, amit Magyar Péternek újra és újra meg kell mutatni. Ezúttal Dömötör Csabának kellett szembesítenie
️
️
Mark Zuckerbeg Joe Rogan vendége volt..az elmondottak alapján sok mindent meg lehet érteni

Nagyon durva dolgok derültek ki a Transparency International nevezetű szervezetről!
Hála Istennek a mai nap Joe Biden utolsó munkanapja! Innentől Trumpról fog szólni minden!
Utoljára 2020-ban volt időközi országgyűlési választás januárban, akkor 29% volt a részvételi arány és a Jobbik nyert!
Orbán Viktor üzent!!! <3
Megvolt az előrehozott választás.
63 százalék. Gratulálok, Csibi Krisztina!