A Központi nyomozó főügyészség ma rendkívüli tájékoztatót tart Poloska P. hangfelvételéről
Marco Rossi szerint szerdán a pályán a bíró volt a legrosszabb, mert kettős mércével fújta a sípot. Szoboszlai Dominik, a magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitánya szerint „sajnos, visszajutottunk oda, hogy matekoznunk kell” a németországi Európa-bajnokságon, miután a csapat...
️
️ Marco Rossi szerint szerdán a pályán a bíró volt a legrosszabb, mert kettős mércével fújta a sípot.
/posztok.hu








A tűz akadály? A tartalékosoknak nem! 


Ma az EU elsőszámú energiapolitikai problémája, hogy a polgárok negyede nem képes felfűteni az otthonát, illetve időben befizetni a rezsiszámláit.
Amikor az Ursula von der Leyen vezette…