Isten áldjon benneteket! 


️
Több mint hárommillió forintot gyűjtöttek össze család- és civil szervezetek adventi jótékonysági adománygyűjtésükön, a teljes összeget a bohócdoktorok 15 kórházban tartandó ünnepi látogatásai költségeinek fedezésére szánják – közölte a Fiatal Családosok Klubja (Ficsak).
/posztok.hu







ez nagyon szép munka.
❤️
