Amikor sokmillió magyar gondolja: köszönöm, hogy kimondtad helyettem! 
Hazai pályán, telt ház előtt már biztos Európa-bajnoki résztvevőként játszottak Szoboszlai Dominikék, aki hősiesen küzdöttek a végig szakadó esőben, és veretlenül nyerték Európa-bajnoki selejtezős csoportjukat.
/posztok.hu

BÜSZKE MAGYARORSZÁG: mienk jelenleg Európa leghosszabb aktív veretlenségi sorozata, a világon pedig a harmadik leghosszabb! 



Mindenki azt mondta, hogy van ez a "magyar betegség", hogy mi a végén mindig elbukunk. (Tudjátok, forrdalamak, Himnusz, stb.). Meg amúgy…
️Talán már napjainkban is zajlik az új hidegháború?
remélem, meglett az ajándék
️



a nagy örömködések közepette ne feledjétek, hogy csináltam egy Trombi reagált is Nagy Ervin meg Molnár ‘a noÁr a mozgalom neve!’ Áron sztárboxos működéséről is.
️ hogy is mondjam, ütős anyag lett.…