Óriási hibát követünk el, ha hagyjuk, hogy a külföldről finanszírozott „magyar” ellenzék politikailag felheccelt tömegeket vigyen ki az utcára, és mindezt arra használja fel, hogy nyomást gyakorolhasson a parlamenti többségben lévő kormányzó pártokkal szemben.
/posztok.hu

Szétröhögöd magad JOE BIDEN legkínosabb pillanatain! Amerika ennél jobbat érdemel! 





Újra akcióban az euródíva
Alig keveredett ki a letartóztatásból, hamarosan szavazhat arról az őrült tervről Eva Kaili, hogy migránsgettót csináljanak az EU-ból.

A helyieknek mindig is fontos volt, hogy biztonságukról…
