Az Ultrahang legfrissebb adásában Nógrádi György…
Leginkább azért emlékeszünk Szent Bernátra, mert gondját viselte az utazóknak akkoriban, amikor még csak gyalogosan, a két méter magas hókupacokon átvágott kis ösvényeken lehetett átkelni a hegyen.
Emlékezzünk az ellenzék árvízvédelmi munkásságára!
MILYEN MENŐ!
🤝 A magyar származású Ódor Lajosnak köszönhetően a következő V4 csúcstalálkozón már a 4 kormányfőből kettő is magyar lesz! 

Az is durva, hogy Karácsony Gergely főpanaszmester is ezeknek az utasításait hajtja végre..
Úgy égnek az ukrán Fronton a nyugat által küldött Leopard harckocsik, hogy még a libsik is lássák! Pont úgy!
Ügynökök. De nekünk ez jutott
Fizetni kell az EU-nak ha nem akarunk migránsokat? Javaslom vonjuk le az ő tartozásukból!