️
️
A DK változatlanul pusztítja a baloldali rivális pártokat. Grőber Attila, az MSZP pápai elnöke bejelentette átlépését a Gyurcsány Ferenc vezette szervezetbe, ám a következő időszakban tovább folytatódhatnak a nagy bejelentések. Mesterházy Attila, a szocialisták korábbi elnöke a Magyar Hírlap megkeresésére nem cáfolta, hogy ő is átigazolhat a DK-ba.
️
Tényleg érdekel hol van Budapesten a belvárosban autópálya
A YouTube hm.. ”algoritmusa” nem kimondottan kedveli, ha a Gyurcsány házaspárra reagálok. Sebaj, megyünk tovább, idegenben, nehéz terepen is megküzdünk az ellenféllel.
(A videó megtekintéséhez be kell…
Fidesz : egyetlen magyar sincs egyedül!
FüggetlenObjektívSajtó
Avagy a szánalom ingyen van, a gyűlöletért meg kell dolgozni.
A 444 szerint, ha egy kommentben fenyegetnek b0mbával nem a világ, nem kell komolyan venni.
A Telex.hukicsit…
A március 15-i nap skizofrén abszurditása .
Amikor a kilóra megvett ellenzék vezetője Dobrev Klára 4 milliárd forint idegen pénz elfogadása után a " függetlenségről és szabadságról" beszél.
🟣 KORDONBONTÁS A KARMELITÁNÁL...
Ez nem jött össze: a közmédiának adott igazat a bíróság Cseh Katalinnal szemben!
️ilyen egyszerű ez az egész.
csak azt nem értem, ha soros egy filantróp, öreg bácsika, aki miért fut végig minden egyes alkalommal a dollármédián, ha ír valamit?