️ Március 15-én hős elődeinkre emlékezve hirdetjük, hogy a magyarok immár 1100 éve, harminchárom nemzedék óta a szabadság népe. Szabadok vagyunk és az önrendelkezésünket semmilyen hatalom vagy tetszetősnek tűnő divat, korszellem kedvéért nem adjuk fel
/posztok.hu
Orbán Viktor: "Petőfi Sándor ebben a menetben ma is itt van velünk. Látjuk, ahogy szembefordul a világ hatalmasaival, akik újra be akarják olvasztani a magyarokat egy európai szuperállamba."





️Hogy egy klasszikust idézzek: "Ha diktatúra lenne, nem állhatnál itt, te barom!” (Nagy Feró).
És igaz. Mindenki ott áll, ahol akar, azt mond, amit akar... és nincs fontosabb a szabadságnál.
Sajnos…