Okkal mutathatott rá Csizmadia László, hogy a vezér „fekete lyuk"-elmélete, miszerint a DK sorra nyeli le és zárja karanténba a vele együtt súlyos vereséget szenvedett pártocskákat, igenis működik

️A CÖF-CÖKA vezetősége azt is hangsúlyozta: szerintük a kormány élelmiszerekre vonatkozó ársapkája a társadalom egészének szolidaritását jelképezi azzal, hogy a rászorulóknak, a nagycsaládosoknak, valamint a nyugdíjasoknak kínál választható vásárlási lehetőséget.
️Ezt persze a baloldali hazug világ nem akarja látni, mert szerintük a bölcsek köve Gyurcsánynál van. Amit mond az úgy igaz, ahogy van. Szerintük a buta, hitvány milliók ezt nem látják, azok ugyanis folyamatosan és alaptalanul a meztelenségétől rémüldöznek.
️Ugyanakkor egyáltalán nem baj, ha olykor egy két lábbal a földön álló magyar érdekű civil szervezet is lefesti a honi valóságot, mert a nyilvánosság előtt gyakran szereplő civilek valójában álcivilek, a sorosista guruló dollárokból élő globalista, szűk csoportérdekek kiszolgálói. A gyurcsányisták és Brüsszel szoros szövetségesei.

Kritikát, gúnyt és rosszindulatot váltott ki Christine Lambrecht (SPD) védelmi miniszter tüzijátékdörrögéstől hangos év eleji videóüzenete. A közösségi oldalak szerint tartalmilag nem megfelelő, és…

2023-ban a békéért kell minden erővel dolgozni, nem a további fegyverropogásért és eszkalációért!

Amit a szív és az emberiesség parancsol, azt Magyarország közel egy éve megteszi: ellátja és…

👉 A radikális atomellenes mozgalmak évtizedes érzékenyítése után, fordult a kocka és mostanra sokan kiábrándultak az ideológia-vezérelt energiapolitikából.
Mi a változás oka és tanulsága?

A videóból…

️ szerintem alaposan - és joggal - kiverné a biztosítékot, ha a magyar vezérkari főnök szálasi születésnapján egy szálasi portréval pózolna, de az ukránoknak ezt is lehet.
hashtag nemnácik

Elképesztő üzenetet küldött Gyurcsány a többi baloldali pártnak!

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média