FRISS KUTATÁS!
49 a Fidesznek, 41 a Tiszának.
Innen fordulunk rá a kampányra.
Sok van még hátra és az emberek egyre inkább látják a Tisza igazi arcát.
Miközben a Fidesz egyre erősebb!
Most így áll a…
️
Donald Trump amerikai elnök exkluzív Reuters-interjúban kijelentette, hogy Ukrajna – nem pedig Oroszország – késlelteti a lehetséges békemegállapodást az ukrajnai háború lezárására.
FRISS KUTATÁS!
49 a Fidesznek, 41 a Tiszának.
Innen fordulunk rá a kampányra.
Sok van még hátra és az emberek egyre inkább látják a Tisza igazi arcát.
Miközben a Fidesz egyre erősebb!
Most így áll a…
Fura a világ.
Angliába illegális migránsok százezrei mehetnek be, lényegében gond nélkül.
Aztán csinálják azokat a dolgokat, amiktől sajnos sokszor hangos a sajtó.
Eva Vlaardingerbroek holland politikai…
"A nyugalmazott zsivány azt javasolta: hatalomra kerülése után a Tiszának el kell koboznia a magántulajdonban lévő javakat,…
Ilyen ez a francia “demokrácia”: tegnap odáig mentek a kivezényelt toulouse-i rendőrök, hogy bilincsben vitték el a békében tüntető gazdákat!
Bezzeg egy migránsra ilyen esetben nem tennék rá…
️Tarol és mindent visz Orbán Viktor klipje: A BIZTOS VÁLASZTÁS! Ezt nézd!
️Orbán Viktor remekül csinálja, de az uniós vezetők a legrosszabbak! Amerikai közgazdász méltatta Orbánt és alázta le Brüsszelt!
Két, csodálatos, Magyarországgal korrekt, békepárti, Európa határait és érdekeit védelmező politikus készül 2026-ra. Csupa, csupa jó dologra lehet számítani tőlük! 


Irán lezárta a légterét! Csak különleges engedéllyel rendelkező gépek lehetnek a légtérbe! Amerikai tankergépek a levegőben!
Az idei béremelések tükrében újabb áremelésekre fenik a fogukat a kereskedők, miközben statisztika igazolja, hogy nőtt a forgalmuk
Nincs adócsomag. Nincs Kéri, Petschnig, Simonovits, Bokros és Lengyel László sem.
Elszólások sincsenek.
Logikus. 