Sulyok Tamás Köztársasági elnök úr és Kapu Tibor kutató úrhajós éjfél után közösen köszönti az új évet a Dunán! @követő
️ 🏇 Immár 26 éves az Ügetőszilveszter, melyet hagyományosan az év utolsó napján rendeznek a fennállása centenáriumát ünneplő Kincsem Parkban.
/posztok.hu

️
️
️
Teljes cikk:

Kiállok Skrabski Fruzsina mellett.

