Az amerikai-orosz megállapodást előkészítő békecsúcs, ha az idén nem is, de jövőre mindenképpen létrejön, mégpedig a legbiztonságosabb európai városban,

Horváth József a Civilek Podcast adásában természetesen beszélt az ukrajnai korrupciós botrányról is, amely napok óta sokkolja Európát.

Igaz hír a 28 pontos amerikai béketerv💪🇺🇲 Persze Brüsszelben már sipákolnak...

„Van másik” külföldi pénzforrás, amiből a Telex.hu játszhatja a függetlent! Ha külföldi pénzről van szó, az apróért is lehajolnak.

A Szuverenitásvédelmi Hivatal az elmúlt napokban bemutatta, hogyan…

Hova ikszeljenek a fiatalok Ez is szóba került a Patrióta Utcafórumon. Csak a béke!

Ripacs úr akcióban! Orbán Balázs ott volt a washingtoni Trump-Orbán csúcson, Magyar Péter szerencsére nem Az Igazság órája vendége Orbán Balázs.

☝️Az észak-pesti tiszás jelöltön nevet a fél ország. A jelöltválasztás jól beárazza, hogy mit gondol Magyar Péter a főváros külső kerületeinek lakóiról.

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média