Szijjártó Péter bekérette az osztrák nagykövetet a külügybe amiért a Fradi szurkolóit botrányosan visszafordították a határról!
️
Azért lesz a békecsúcs Magyarországon, mert van békemenet, amely Európa legnagyobb békepárti mozgalma, mondta a miniszterelnök a békemenet után, a brüsszeli EU-csúcsra tartva adott interjúban, amelyben kiemelte: az Európai Uniónak önállóan is tárgyalást kellene kezdeni Oroszországgal.
/posztok.hu





️

Eközben a miniszterelnök már Brüsszelben van!
️