Kinek az embere Péter Magyar ? Itt egy jó videó. Igaz olvasni kell, de nagyon tanulságos. Mindenkinek csodálatos vasárnapot kívánok.
Jöhetnek majd a vélemények.
Hajrá Magyarok ❤️

️ #nekedbe #foryou…
️
️ Három és fél éve érvelünk a tűzszünet és a béketárgyalások mellett, mert tudjuk, csak a tárgyalóasztalnál és nem a csatatéren van a megoldás.
/posztok.hu

Környezettudatos, mégis háttérbe szorul – miért nem használjuk ki jobban a Dunát?




️
