Hoztam nektek egy üzenetet egy kárpátaljai magyar édesanyától. Jó lenne ha a libsikhez is eljutna és felfognák, miről van itt szó!
️
„Az a magyar-ukrán kettős állampolgár, akit Ukrajnában a napokban kényszersorozás közben agyonvertek, az egy közülünk, ezt komolyan kell venni”
Hoztam nektek egy üzenetet egy kárpátaljai magyar édesanyától. Jó lenne ha a libsikhez is eljutna és felfognák, miről van itt szó!
15 ezerhez közelít az Anzelm atyát…
Így kellett megtudnom, hogy az összes nyugat-európai gazdag, elkényeztetett kommunista, antifa és embercsempész-segítő az EP-mentelmi jog mögött bujkál... Micsoda csapat ül ott Brüsszelben?
Persze így…
☝️A kényszersorozás következtében elhunyt Sebestyén József uniós állampolgár is volt. Jó lenne, ha az Unió illetékesei is megszólalnának a vele történtekkel kapcsolatosan.
Semmi keresnivalója az Európai Unióban olyan országnak, ahol állami személyek agyonvernek egy egyszerű, békés polgárt.
Most már tudjuk, hogy a főpridemester úr melyiket is választja...
De legalább a sok kemény munka és pride-os bulizgatás után kivette a megérdemelt nyári szabadságát, hogy kipihenje magát.


️
️
️
Ritkán szoktam ilyen…
Posztkommunista kapitalizmus, utódlási harc, szerelem, gyilkosság, terápiák - ez a Piaci viszonyok. A rendszerváltás utáni üzleti elit életéről talán csak Kötter Tamásbarátom ír a magyar írók közül,…
️ Orbán Viktor kiosztotta Ruszin-Szendit!
Nézd meg az interjút a Patriótán!
👇 LINK a kommentek között!