A véglények kirekesztő minősítés az elmúlt három és fél évtized egyik legvészjóslóbb megbélyegzése és egyben fenyegető is. És döntő, hogy az ellenzék ezzel azonosul!
️
️ A kétoldalú kapcsolatok fejlesztéséért felelős Illés Boglárka a Visegrádi Együttműködés magyar elnökségének első napjaiban arról is beszélt, hogy a szövetségben lévő négy ország politikusai gyakran Magyarországról is pártpolitikai érdekeik szerint nyilatkoznak.
/posztok.hu



🤝🇺

️Sajnos azonban a globalisták nyilván védeni fogják egymás hátát.
De az nagy fricska, hogy egy (…



A legegyszerűbb szabály: ne égess tarlót!