Pénzbüntetés és megalázás jár azoknak a szülőknek, akik a gyermekük egészségét védik? 
Nóri szülei nem "oltásellenesek". Követték a szabályokat.
Most mégis őket hurcolja meg az igazságszolgáltatás – csak mert kérdéseik voltak, és felelősségteljes döntést akartak hozni.
Emberségesebb egészségügyet! Álljunk ki együtt a szülőkért! Írd alá TE is 👇
https://citizengo.org/hu/el/15319?utm_medium=social&utm_source=fb&utm_campaign=cgo-fbpage
/posztok.hu








️

Annyiban egyet érthetünk, hogy amíg hozzátok hasonló ügynökök ülnek a magyaroknak szánt…