Segély helyett munkát adtunk az embereknek: 2010-hez képest ma már egymillióval többen dolgoznak Magyarországon.
Drogügyletből származó pénzből történő kampányfinanszírozás, több millió ellopott személyes adat jogellenes felhasználása, titkos tárgyalások Ukrajnával fegyverszállításokról.
Ez mind a magyar ellenzék!!
Segély helyett munkát adtunk az embereknek: 2010-hez képest ma már egymillióval többen dolgoznak Magyarországon.
Nem engedjük, hogy újra “elkúrja”!
Most a biztonságunkról van szó.
Beszélj a barátaiddal, családtagjaiddal, ismerőseiddel!
Mondd el nekik, hogy CSAK A FIDESZ tudja megőrizni Magyarország békéjét!
Szavazz!
Nehéz időket éltünk át, de mégis közelebb tudtunk kerülni céljainkhoz. Olyan fejlesztések valósultak meg az elmúlt években, amelyek minden magyar szívét megdobogtatják. A baloldal szerint persze…
A kampányhajrában a fájdalom a barátunk: ilyenkor kell rátenni még egy lapáttal!
MA KELL RÁTENNÜNK MÉG EGY LAPÁTTAL!
Telefonálj! Kopogtass! Mozgósíts!
CSAK A FIDESZ!
Védjük meg az elmúlt években elért eredményeinket április 3-án.
Szavazzunk a békére és a biztonságra.
Szomódnak is előre kell menni, nem hátra.
Összefutottunk a DEAC amerikai focistáival, a Gladiátorokkal. 
Ők is indultak a maguk küzdelmére, én is indulok a mi küzdelmünkre.
Hajrá, Debrecen! Hajrá, Magyarország! 
️Köszönöm Vereczkei Zsolt, paralimpiai bajnokunknak a támogatását, bíztatását!
️Hajrá Bácska!
Április 3-án csak a Fidesz!