Köszönjük az ápolók áldozatos munkáját! 
A független és objektív baloldali sajtó !
Milyen érdekes, hogy a telex, a 24.hu, az index, 444., HVG.hu, egyetlen mondatot nem ír arról, hogy a Momentumos Cseh Katalinhoz köthető céggel kapcsolatos közbeszerzések miatt a Közbeszerzési Hatóság is eljárást kezdett !
Nyomoz a NAV költségvetési csalás bűncselekménye miatt, vizsgálatot folytat és házkutatást tartott a Gazdasági Versenyhivatal, vizsgálatot folytat az OLAF ( Európai Csaláselleni Hivatal) és most a Közbeszerzési Hatóság indított eljárást a Cseh Katalin érdekeltségébe tartozó cégek szabálytalan közbeszerzések miatt !
Egy jól kirajzolódó bűnszervezet bontakozik ki a Cseh Katalinhoz köthető cégekből !
Körbe számlázás és csehországi kapcsolatok.
Tényleg már csak a “ jó Isten “ nem vizsgálódik! Habár lehet !
Az objektív és független ellenzéki sajtó pedig mélyen hallgat !
Nem is értem, miért vagyok meglepődve?!
Köszönjük az ápolók áldozatos munkáját! 
Találkozó nyugdíjas szervezetek vezetőivel Mosonmagyaróváron
Fotó : Bánhegyi István
🟠Egyetlen magyar sincs egyedül
️







220. MTK-Fradi Örökrangadó
Ma 19:30, Új Hidegkuti Nándor Stadion.
🤍 Hajrá, Kékek, hajrá, MTK!
Nagyon sokan támogatnak aláírásukkal, mert egyetértenek velem abban, hogy meg kell védenünk a közösen elért eredményeinket. Folytatjuk, továbbra is kiállunk mindazért, amiért már megdolgoztunk,…
Az ápolók bére 2010 óra átlagosan a háromszorosára nőtt!
Köszönjük áldozatos munkájukat!
A kormány gazdasági sikere, hogy Magyarország sokkal gyorsabban lábal ki a mostani krízisből, mint a feleolyan súlyos 2008-as válságból.
🟠 Mindezt úgy, hogy az utóbbi időszakban külső segítség nélkül…
Négymilliárd forint rendkívüli támogatást kapnak a sertéstartók.


#agrárminiszter # magyaragrárium #sertés #támogatás
Divatba jöttem.
🟠
Egyre erősebbek vagyunk!
Hajrá, Nagykovácsi!
Hajrá, Budakörnyéke!
Harcolunk a magyar falvakért, mert hiszünk bennük. Háromszorosára növeljük a vidékfejlesztésre szánt összeget.