Kukucs!
Óriási, Bajnai Gordon volt miniszterelnök elismerte, hogy tárgyalt külföldi befektetői körökkel a Városháza értékesítéséről !!
Bajnai magyarázkodása szánalmas, csőbe húzták titkosszolgálati módszerrel !
Értem, akkor már csak egy kérdés maradt: Karácsony Gergely főpolgármester tudott arról vagy sem, hogy Bajnai Gordon tárgyal a Városháza eladásáról?
Ugyanis Kiss Ambrus főpolgármester-helyettes és Tordai Csaba, Karácsony Gergely jogi főtanácsadója, Bajnai Gordon emberei, és a Bajnai kormány államtitkárai voltak!
/posztok.hu
Megérkeztünk Portóba, jelentkezünk a részletekkel!

Interjú a szlovén Demokracija című hetilapban:
A K C I Ó
️


Regisztrálj Te is az oltásra a 