Még ezt a napot sem vagy képes kibírni gyűlölet nélkül Poloska? Nézzétek mit művelt!
️ Fantasztikus délutánt töltöttünk tegnap Pápán, rengetegen eljöttek, teljesen megtelt a terem.
A téma az elsikkasztott rendszerváltás volt, így beszéltünk Csurkáról és Antallról, az impexesekről és Aczélról, a "gulyáskommunizmus" hamis narratívájáról és az ennek elterjesztésében kollaboráló amerikai nagytőkéről és nyugati újságírókról, de természetesen szóba kerültek a máig ható következmények, a párhuzamok a jelennel, az átalakuló erőterek, Európa jelene és jövője. Valamint Magyarország folyamatos kifosztása... (Felmerült a kérdés, hogy miből tudnak minket újra és újra kifosztani, honnan van az a rengeteg pénz, amit el lehet innen lopni? Erre csak annyit mondtam - természetesen fájdalmas cinizmussal -, hogy legyünk büszkék magunkra, mert ezt mind mi termeltük és termeljük meg...)
️ Köszönöm a lelkes szervezőknek ezt a találkozást! Szeretem járni az országot, minden településre örömmel megyek, jó összejönni és eszmét, gondolatokat cserélni, de ezen rendezvények között is vannak kiemelten jól sikerültek és ez a tegnapi igazán ilyen volt!
Szívmelengető ajándékokat is kaptam: a gyöngyvirág illata nem tart örökké, de a csodálatos mézeskalács szív hamarosan a brüsszeli irodám egyik éke lesz, hogy mindenki lássa, aki betér hozzám, milyen csodálatosan szép a magyar néphagyomány és legfőképpen, mennyire sokszínű!
Minek ide szivárványos póni vagy Willkommenskultur?
/posztok.hu
️





