️ Fülöp Attilával, Budapest 04-es számú egyéni választókerületének fideszes jelöltjével közösen vittük házhoz Orbán Viktor levelét a helyieknek.
A budapesti 04-es egyéni választókerületben Fülöp…
Magyarország egyszerre küzd az ukrán olajblokáddal és az ajtón dörömbölő világméretű energiaválsággal. Erre válaszul a kormány meghozta a szükséges intézkedéseket, és garantálja a magyar családok olcsó energiaellátását. Megvédtük a rezsicsökkentést, valamint bevezettük a benzin és a dízel védett árát, aminek köszönhetően egész Európában nálunk tankolhatnak a legolcsóbban az emberek.
Az Európai Bizottság azonban azt követeli, hogy ne adjuk olcsóbban az üzemanyagot a magyaroknak, mint a külföldieknek. Még kötelezettségszegési eljárással is megfenyegettek bennünket.
Orbán Viktor a mai napon levelet írt a Bizottság elnökének, és tájékoztatta arról, hogy Magyarország fenn fogja tartani a védett üzemanyagárak rendszerét.
A védett árak továbbra is csak a magyar családok, a magyar vállalkozások és a magyar gazdák számára lesznek elérhetőek.
A Tisza Párt Brüsszellel és Kijevvel szövetkezve leválasztaná Magyarországot az olcsó orosz energiahordozókról. Ezzel pedig minden magyar család nagyon rosszul járna. Az áprilisi választás tétje, hogy Magyarországnak olyan szuverén kormánya marad-e, amely képes megvédeni a családok megfizethető energiaellátását.
️ Fülöp Attilával, Budapest 04-es számú egyéni választókerületének fideszes jelöltjével közösen vittük házhoz Orbán Viktor levelét a helyieknek.
A budapesti 04-es egyéni választókerületben Fülöp…
Újpesten is számítunk mindenkire április 12-én! Mondjunk nemet a rezsiárak emelésére és a védett árak eltörlésére!
Hogy nem szakad le az ég…
Újabb fejlesztés Jászberényben! A Konkoly Elektro Kft. a Demján Sandor program 50 százalékos támogatásával 300 millió forintos fejlesztést valósít meg!
👏Gratulálok a beruházáshoz! ❤️
Köszönöm a támogatást!
Hajrá, Jászkisér! 
Ez a vállalhatatlan. Mutatjuk
Most épp ezért irigyek ránk a balosok által istenített Nyugaton!
️
️
️
Részletek a kommenteknél!
️ Erről mindenkinek tudnia kell!