40 millió dollár, 35 millió euró és 9 kilogramm arany.

Ennyit foglaltak le a hatóságok egy Magyarországon áthaladó ukrán pénzszállítmányból. Ez közel 30 milliárd forint.

A hatóságok pénzmosás gyanúja miatt indítottak eljárást. Az ügy súlyos kérdéseket vet fel, és felmerül a szervezett bűnözői körökhöz kapcsolódás gyanúja is.

Ha ezek valóban legális pénzmozgások voltak, akkor miért készpénzben szállították őket banki átutalás helyett és miért egy volt titkosszolgálati tiszt felügyelte a folyamatot?

️A magyar kormány világos válaszokat vár Kijevtől.

Közel 100 millió forintos fejlesztés Pilisszentkereszten!
️45 millió forintból leaszfaltozzuk az Erdősor utcát,
️35 millió forintból kerül sor az egészségház energetikai fejlesztésére,
️13 millió…

Újabb eredmények Szóládon a helyi közszolgáltatások fejlesztésében!

A Magyar Falu Programban elnyert támogatásnak köszönhetően megújult a posta helyisége, és az új szociális blokk kialakításával az…

Érdekes új fejlemények az ukrán háborús maffia pénzkaravánjának ügyében

A magyar hatóságok pénzmosás gyanújával folytatnak büntetőeljárást az ukrán pénzszállító autók ügyében. A nemzeti kormány…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média