Délután a festőien szép Vászolyon jártunk, ahol átadtuk a régóta várt csapadékvíz-elvezető hálózat rekonstrukcióját és a vízelvezető árkot.
Már régi igény volt erre a fejlesztésre, hiszen a hirtelen…
Ma Elisa Ferreira, kohézióért és reformokért felelős biztos asszonyt fogadtam az irodámban.
Áttekintettük a magyar EU elnökség fókuszpontjait, különös tekintettel a kohéziós programok félidei felülvizsgálatára, amely a magyar EU elnökség idejére esik.
Egyetértettünk abban, hogy a kohéziós politika az Európai Uniónak az egyik legsikeresebb politikája volt, az európai versenyképesség részének tekintjük.
Délután a festőien szép Vászolyon jártunk, ahol átadtuk a régóta várt csapadékvíz-elvezető hálózat rekonstrukcióját és a vízelvezető árkot.
Már régi igény volt erre a fejlesztésre, hiszen a hirtelen…
A baloldal háborúpárti, de nem azért, mert gonoszok, hanem azért, mert fizetik őket.
- Orbán Viktor -
Megkezdjük a valaha volt legnagyobb, legerősebb EP-kampány második szakaszát
️
Ma 20 éve vagyunk az EU tagjai.
Pár gondolat arról, miről álmodtunk, miben csalódtunk, és min szeretnénk változtatni.
Már most félmillióan biztosítottatok bennünket a támogatásotokról. Köszönjük!
A standolást folytatjuk, és országjárást indítunk!
Megkezdjük a valaha volt legnagyobb, legerősebb európai parlamenti kampány második szakaszát.
A Fidesz és a KDNP összes vezető politikusa az országot járja majd a következő hetekben. Több száz fórumot…

Több mint 46 ezer fát ültettek az Országfásítási programban az elmúlt években. A fával borított területek nagysága megduplázódott az elmúlt száz évben.
David Cornstein volt amerikai nagykövet:
“Csak Donald Trump tud véget vetni a háborúnak!” 
️
Izgalmas fejlemények a Ludovikán: itt jön létre Magyarország harmadik UNESCO-tanszéke!
Mi családban, nemzetben és egymás iránti felelősségvállalásban hiszünk. Elutasítjuk a migrációt, és azt mondjuk, hogy keresztény elvek alapján kell megszervezni egy társadalmat.