



-Nem értettem mit mondott a doktor úr, elmehetek?
-Nem, elmebeteg!




Nem sok mindenben értek egyet Rónai Egonnal, de úgy leiskolázta Pszicho Petit az ATV-ben, hogy az kirohant adás közben a stúdióból!
VIDEÓ HAMAROSAN!
️
Egy hajszállon múlt, hogy Egon nem kapott a szíjjal! 😂😂😂
Emlékeztek milyen magabiztosak voltak? 


Azóta pedig nincs Momentum és feloszlott az árnyék kormány, Tordai is lépett! 


"Viszlát HAZAÁRULÓK"
️
Mint az őrült, ki letépte láncát.
Ha már Tisza, ha már Magyar Péter hisztizve távozott az ATV stúdiójából…
Nem!
Nem, nem, nem, nem nem és nem!!!! Egyszerűen ez az alak nem való politikusnak, emberek! Petinek nem politikai pártra, EP-mandátumra, fővárosi közgyűlési mandátumra van szüksége, hanem egy…
Nem rohantunk ki a stúdióból! 