Ritkán szoktam a lipsik fröcsögésére reagálni, már ami a személyemet illeti.
De itt van ez a kettő lelkes amatőr, akiket nyilván a baloldal fizet azért, hogy minket támadjanak.
Arról dumálnak, hogy a Megafont senki nem követi, nyílván ezért foglalkoznak velünk minden egyes nap.
/posztok.hu



Kivéve azoknak, akik szerint normális, hogy férfiként született versenyzők is indulhatnak a koronáért!






