Azért sokat elárul a hazai baloldalról, hogy külön meg kell kérni őket, hogy ne akadályozzák a Magyarországnak jogosan járó forrásokat.
Görgess tovább!
Tordai “villa” Bencét sem az eszéért lopják el. Karácsony párttársa szerint nem baj, hogy évente százezrek akarnak átjutni a magyar kerítésen. 🪖Tordainak javaslom, hogy kérdezzen meg néhány katonát…