EZEKET TÉNYLEG NEM ÉRDEKLIK A MAGYAROK! Európa tönkremegy, de a hazai baloldal még mindig a szankciókat támogatja. ️Mellár Tamást a benzinárstop sem érdekli, mert képviselőként üzemanyagkártyája van, tehát mi (adófizetők) fizetjük minden tankolását. Ilyenek a párbeszédesek, ez Karácsony Gergely pártja!
Görgess tovább!
13 hónapig működött Európa legalacsonyabb üzemanyagára, amellyel a magyar emberek havonta több tízezer forintot spórolhattak.