Ilyenkor már tudni fogjuk az eredményt!
9 hét múlva ezekben az esti órákban derül ki, hogy ki nyeri a választásokat.
️A kérdés egyszerű!
Magyarország vagy a globalista tőke az egyszer már bukott baloldal képében.
A valásztást mi, magyarok tudjuk megnyerni.
El kell menni, ott kell lenni!
Győzni kell!
/posztok.hu


️
New York-i rendőrök ezrei vonultak utcára, hogy megemlékezzenek két bajtársukról, akiket bűnözők csaltak…
sziasztok, fiatalok, bejött a kiábrándítás és a megújulás is azóta.






vajon miért nem akarjuk?
