Márki-Zay Péter Londonban egyeztetett Bajnai Gordonnal.
Azt régóta tudjuk, hogy Bajnai a legfontosabb összekötő ember a nyugat és a magyar baloldal között.
Bajnai érintett a Városháza-ügyben is. Jól ismeri a “jutalékos rendszer” működését.
Vélhetően a beszélgetésben felvázolta Márki-Zaynak, hogy mit várnak a globalisták tőle.
Fotó: Mandiner
/posztok.hu









