Mindenki úgy eszik, úgy él, ahogy szeretne.
És ahhoz, hogy ki, hogyan él vagy eszik, ameddig nem sért törvényeket, senkinek, semmi köze.
Ez a normális együttélés alapja.
Ami viszont a budapesti Ferenc téri adventi vásáron történet, az tipikusan ennek az ellenkezője.
A sztori röviden.
Az említett adventi vásáron malacot sütnek, amiből akkora balhé lett a vegánok támadása miatt, hogy körbe kellett kordonozni a malacsütőt, mert őket sérti a látvány.
Már ez is abszurd, de a vegánok a közösségi médiában is támadtak, annyira, hogy azzal lényegében már üzleti kárt okoztak a gasztro-oldalnak. Lepontozták, legyaláztak.
Emberek munkáját veszélyeztetik, amit hosszú évek alatt építettek fel.
Nagyon emlékeztet ez a történet egy másikra.
Amikor van egy kicsi, de nagyon hangos szekta, akik ha valamiben nem értesz velük együtt, akkor megpróbálnak kicsinálni.
Ugye, hogy nektek is ismerős?!
És nekem mindig az a leggyomorforgatóbb ezekben, hogy akik az elfogadásról dumálnak, azok képtelenek elfogadni mást, ami nem ők.
Támad a szekta, a többség pedig csendben tűri.

A brutális megszorításokat követelő Bokros Lajos nagyon szívesen szerepet vállalna Magyar Péter kormányában!

Kiszolgáltatott helyzetben UkrajnaA fűtési rendszerek, a lakossági fogyasztás és az ipari igények egyszerre nehezednek a most is sérülékeny rendszerre. Az energiajogászTóth Mátéval beszélgettem a @…

Ez de menő! Lázár János felpattant a Sárvárra tartó buszra, viccelődött és kellemesen elbeszélgetett az utasokkal. Közvetlen, őszinte és jófej.

A német kancellár fordítva ül a lovon.
👉 A németek mindössze ötöde ért egyet azzal, hogy növelni kellene az ukrán támogatásokat – derül ki egy friss, Politicon publikált kutatásból.
👉 A relatív…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média