Több mint 500 ezren voltak egy koncerten Horvátországban, ahol Szűz Mária, kereszt és nemzeti lobogó volt. Európa ébred!
Ez a Tisza! A Mandiner szerette volna megkérdezni, hogy mit gondol Gerzsenyi Gabriella a párttársa Ordas Eszter kilépéséről, ez történt.
/posztok.hu



️ Ez aztán a színvonal.

még 2 nap nyaralás és irány vissza Essenbe. Onnan meg Csütörtökön haza Budapestre
11-12 meg Baja ❤️ szóval mozgalmas hetem lesz. Mindenkinek eredményes munka hetet…