Hogy miért kell április 3-án elmenni és a Fideszre szavazni?
️Íme a válaszok, nézzétek és osszátok meg ezt a videót, hogy minél többekhez eljuthasson!
Hogy miért kell április 3-án elmenni és a Fideszre szavazni?
️Íme a válaszok, nézzétek és osszátok meg ezt a videót, hogy minél többekhez eljuthasson!
FRISS:
Egy héttel a választások előtt a balos módszer most az, hogy a számukra nem tetsző hírportálokat megtámadják!
Jelenleg nincs se Mandiner, se Nemzeti Sport…
️ Német kancellár: "az atomreaktorok üzemidő-hosszabbítása nem segíti a leválást az orosz energiahordozókról, de a széntüzelésű erőművek üzemideje rugalmasan kezelhető."
Köszönjük a bemutatót! Baloldali győzelem esetén PONT EZ történne a jobboldali sajtóval.
Csak akkor már központilag, és ÖRÖKRE
️RENDKÍVÜLI HÍR
️
Sorra törik fel a patrióta híroldalakat! (Metropol, Figyelő, Szabad Föld, 888.hu, Mandiner) Mindez 6 nappal a választások előtt... Nincs beavatkozás, sem hálózat, ugye, HALADÁROK? 


A baloldal mindig csődbe viszi Magyarországot.
Állítsuk meg őket!
Orbán Viktor álláspontját tükrözi a NATO döntése!
Van mit veszítenünk!
Ne menjünk vissza a múltba!
Ne hagyjuk, hogy Gyurcsányék újra rekordszintre emeljék a munkanélküliséget!
Április 3-án mindenkinek el kell mennie szavazni!
2
FIDESZ! Csak így védhetjük…