️Szeretnék üzenni a Paks2-t leállítani kívánó, sőt a mostani atomerőművet megszüntetni akaró liPsiknek!
️Képzeljétek el, hogy az atomerőművek üzemanyaggal működnek.
Nem fogjátok elhinni, Ukrajnában is…
Márki-Zayék ezt nyomják fizetett hirdetésben a külföldön élő magyaroknak.
Az valamiért nem derül ki, hogy a “bizonyos” felmérést ki készítette.
Azon sem csodálkoznék, ha ő maga valamelyik angol vagy német hakniján.
Mondjuk akkor ciki, hogy a saját előadásán sem szavazna rá mindenki.
/posztok.hu


Csak az nem világos, hogy ha Jakab Péter harcolta ki a lazításokat, akkor miért nem tetszenek ezek Komáromi Zoltánnak, az ellenzék egészségügyi politikusának? 
️

Antal Norbert

sportolóit, nagyvállalkozóit, edzőit, miért nem zártak ki,…