Kiderült, mire is volt jó Trump vámháborúja, hatalmas pénztől "szabadította" meg a magánpénz-birodalmat. Ez a pénz keres most helyet Európában is. Erről besz...

NEM PÍSZÍ! – A Magyar Jelen podcast műsora április 12-én.
A járvánnyal vesz piacot a Deep State.
(Videó hossza 47:29 perc)
Állandó vendégek: BOGÁR LÁSZLÓ és Boros Imre közgazdászok.
Műsorvezető: Virághalmy Sarolta.
TÉMÁK:
Kiderült, mire is volt jó Trump vámháborúja, hatalmas pénztől "szabadította" meg a magánpénz-birodalmat. Ez a pénz keres most helyet Európában is.
Trump nem fogadja el a nullás vámajánlatát az Európai Uniónak, és 1 napot ad Kínának arra, hogy visszavonja a saját vámemelését, különben ő is rátesz még egy lapáttal.
* * *
7:24 perctől:
"Ennek a világháborúnak az alapvető oka az, hogy Amerika gyenge. Tudniillik kizárólag az szokott védővámokat bevezetni, különösen ilyen formában, aki gyenge, sőt rohamosan gyengül. Tehát Trump látszólag erősnek mutatja Amerikát, és még jobban meg akarja erősíteni, de ha valaki, akkor ő pontosan tudja, hogy Amerika végzetesen kiszolgáltatott helyzetben van, éppen a felfoghatatlan gigantikus eladósodása következtében. ,,," (Bogár László)

️ Ő itt a Peti. Peti politikusként közszereplő de míg nevet a jobboldali politikusokról készült mémeken, ha róla készül, ideges.

Ő ilyen ideges típus. Ő maga a gerenda-szálka. Ő egy mimóza.
Peti nem…

Csak NŐKET küldenek az űrbe?
Nem sokáig.

Mivel egy Tisza "kormány" esetén úgyis börtön jár majd érte, ezért még most kell Magyar Petya mémeket kiraknom. Ez a mai első!
Forrás: Vadhajtások.

Már rendesen sajnáljuk a tiszás dékás kamalás liberális kommunistákat, mostanában mindennel befürödnek, de tényleg mindennel. 26-ba meg lehet célozni Petike a parlamenti küszöböt.

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média