✍️Évente kétszer van halottak napja…
"...Az elmúlt 53 év alatt a világ is sokat tanult, és a most zajló világháborút ugyanazért robbantotta ki az amerikai világbirodalom, hogy ezzel megfélemlítve a világot, egyértelművé tegye globális hatalmát, ám e törekvése egyre inkább összeomlani látszik. A „nem Nyugat” alternatív globális hatalmi struktúrává kezd válni, és ha óvatosan is, de a világkereskedelem után a pénzhatalmi rendszer feletti ellenőrzést is szeretné megszerezni...."
✍️Évente kétszer van halottak napja…
Abszurd: mióta az EU szankcionálta az orosz LNG-t, többet vásárol
Ha még nem láttad, feltétlenül nézd meg az új Apáti reagált!
Link a kommentek között.
Eminem hivatalosan is beállt a globalisták mögé. Kamalát tamogatja. Kapott is érte...
Adj utat!
A hétvégén Borsodban jártunk. Leróttuk tiszteletünk szeretteink sírjánál és meglátogattuk a rokonaim.
Hazafele hatalmas torlódás volt Hatvan után sávelhúzás és baleset miatt.
Láttam a…
Fejezd be a mondatot kommentben a saját gondolatoddal ☝️
"Az én hitem...."
☝️A Tisza EP képviselője szokatlan őszinteséggel árulta el, hogy a Néppárt álláspontja álláspontja számukra zsinórmérték.
️Mit jelent ez pontosan a gyakorlatban?…