Ahogy az, az elmúlt néhány év történései alapján várható volt, elkezdődött Németország, vagy inkább a „negyedik német birodalom” lassú agóniája. Az okok anny...

"Egy Bogár Naplója" videoblog 465. beszélgetése
Hogy mi ne legyünk német gyarmat (József Attila), legyünk inkább kínai tartomány (Videó hossza 25:22 perc)
* * *
Ahogy az az elmúlt néhány év történései alapján várható volt, elkezdődött Németország, vagy inkább a „negyedik német birodalom” lassú agóniája. Az okok annyira nyilvánvalóak, hogy az ember nem is tudja felfogni, hogy Európa uralmi reprezentánsai, köztük a német kancellárként „üzemeltetett” senki, miként tudja szemrebbenés nélkül semmibe venni a valóságos valóságot, és helyette azt az ordítóan hazug narratívát ismételgetni, amelynek globális ketrecéből ezek szerint nem nagyon van kiút. De mivel az, amit „magyar gazdaságnak” szokás hívni, az egyelőre a német globális tőkestruktúrák Magyarország területén „ideiglenesen állomásozó” hatalomgazdasági hálózata, így a következmények térben és időben szinte azonnal jelentkeznek a „magyar”, illetve a látványtechnikai felszínen annak bemutatott gazdaságban is. És akkor most mi van?

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média