A „nem létező” erő által mozgatott Nyugat rablóbandája mára „hedonista pogányként” a legelemibb önazonosságát felszámoló degenerációvá vált. Az újabb világrendszerváltás azért ilyen végzetes mélységű, mert szétesőben van az egy évszázada a Nyugatot és ezen keresztül az egész világot uraló amerikai birodalom. Véget érni látszik a modern Nyugat éppen a legutóbbi világrendszerváltással megszerzett fél évezredes globális uralma.
És ami a legkényesebb kérdés, ez a bizonyos több ezer éve „nem létező” és a világot a legmagasabb szintről terrorja alatt tartó „valami” is elbizonytalanodni látszik. Ennek a legfőbb oka az, hogy mivel szerveződési módja az élősködésre épül, a világban már nem maradt kifosztható erőforrásmező.
/posztok.hu

SZÉPEN CSILLOGÓ EZÜSTÉREM!
Hajrá, magyarok!

️Hej Vargáné
magyarpeti mix




