Nem más, csak egy újabb Bohóc! Lassan vége a fellépésnek, Petya! 
Van, amikor tévednek és van, amikor megtévesztenek.
Ez utóbbit nem szeretjük.
Ne szórakozz a mi időnkkel! 
Hívták már a tűzoltókat:
️ szekrényben működésbe lépett felnőttjáték furcsa rezgőhangja miatt (robbanásveszély!???)
️ konyhában randalírozó kígyó miatt (démonok?)
️ testrészre szorult csapágy miatt (kalandvágy?)
️ naplemente miatt (tüzes volt, az már igaz!)
De semmi sem annyira hiábavaló, mintha szándékosan csinálnak viccet a tűzoltókból. 
Mint kedden Őrtiloson, amikor egy égő fészerhez riasztották a nagykanizsaiakat, de csak a tulaj arca lángolt, a dühtől. 
Szeretnénk, ha tudnátok, hogy ez rossz vicc
️ Szórakozásnak olcsó, a büntetés viszont drága érte.
Hagyd békén a tűzoltókat, és a telefonodat is
️
Szedjél inkább virágot! 
https://zala.katasztrofavedelem.hu/25939/hirek/283096/megtevesztettek-a-nagykanizsai-tuzoltokat
A fotó illusztráció (Nagykanizsa HTP).
Nem más, csak egy újabb Bohóc! Lassan vége a fellépésnek, Petya! 
Petibohóc már egy Facebook liveot se tud elindítani és dühében titkosszolgálati blokkolókat hallucinál egy RÁDIÓBA, de már a sajátjai is kiröhögik a szánalmas vergődését..…
A Tisza pa(á)rti mozik már vetítik..
A Soros-féle álcivil Action for Democracy egyik fő projektje Magyar Pétert támogatja..
frankón, szép dolog egy kulturális közösség függetlenségéért kiállni.
️ kezdhetitek Székelyfölddel.
️ Ez a balos színvonal! Lacinak az nem volt gond amikor a francia elnök fogadta a kínait!
️Laci! A te elvtársaid adnák el az országot! Te pedig még tapsikolnál is örömödben, mert azt sem tudod felfogni…
Peti! Ha nem megy az élő, az nem Rogán miatt van.
Ne menj ingyen wifire! Nincs pénzed mobilnetre? Add el az órádat!