Na ehhez kell pofa!
El sem mennek a kommunisták tárgyalni, be sem adják a kért költségvetési adatokat, de beperelnék a kormányt, mert nem kaptak pénzt! Meg az anyátok keservét!
Két sötét szempár 
Az egyik büszke és boldog, 
a másik kicsit riadt, de nagyon hálás. 🥹
Ő Kövesdi Zsolt tűzoltó őrmester 🧑
és legújabb barátja, a kis fekete négylábú. 
Vasárnap délben a kiskőrösi hivatásos tűzoltókat
a Vasút utcába riasztották Kaskantyún, ahol egy ázott-fázott
kiskutyával találták szemben magukat. A cukiság egy földalatti fém tartály mélyén várta a segítséget. 🥺 A tűzoltók a tartály tetejét leemelték, majd kötélbiztosítás 🪢 mellett kiemelték a pórul járt állatot. 
Ahogy a mellékelt ábra is mutatja, Zsolti kezében már nagyon jól érezte magát. 
Fotók: Bács-Kiskun VMKI
/posztok.hu
️ ha valaki egyeztetésre sem megy el, nem kap lóvét, nem kötelező.
2024-ben lehet véleményezni.






