Pilhál Tamás vezércikke!✍️
"A korábban Gyurcsány-párti, jelenleg momentumos Szarvas Koppány Bendegúz ismét nagyot…
Kilencgyermekes családnál járt a katasztrófavédelem
Már a legkisebbek is jól tudják, hogy a szén-monoxid-érzékelő életet menthet!
A „csendes gyilkos” színtelen, szagtalan, és a legkisebb szervezet van a legnagyobb veszélyben, hiszen az ő testük reagál leggyorsabban, ha megemelkedik a szén-monoxid koncentrációja a levegőben.
A Csongrád-Csanád Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság munkatársai ezért most egy kilencgyermekes, szerény körülmények között élő családot látogattak meg, és nem érkeztek üres kézzel, egy vadonatúj szén-monoxid-érzékelőt adtak át a családnak Az édesanya, Muladi Emese azt mondta, nagy megnyugvást jelent neki, hogy a berendezés lejártáig (azaz a következő hét éven át) mindannyian biztonságban hajthatják álomra fejüket.
A másfél éves Balázs (ő a sorban a második legkisebb gyermek) is érzi, itt valami létfontosságú dologról van szó.
Biztonságos fűtési szezont kívánunk minden családnak!
Fotó: Molnár Krisztina tűzoltó főhadnagy
Pilhál Tamás vezércikke!✍️
"A korábban Gyurcsány-párti, jelenleg momentumos Szarvas Koppány Bendegúz ismét nagyot…
Ennyi! 


Na, a lényeg, hogy a Zolika is tudja, hogy ma külügyminiszteri szülinap van, aztán gondolta, ő is megpróbálja tolmácsolni jókívánságait! 🥳
Hát... így sikerült...
️
Ahogy Szijjártó Péter is mondta: ha Trump maradt volna 2020-ban az amerikai elnök, akkor ma nem lenne háború! Hajrá, Elnök úr! 
Hajrá Székelyföld! Hajrá székelyek! Előre az autonómiáért!
A GYERMEK NEM KAMPÁNYESZKÖZ!
A gyermekek kötelessége a tanulás!
#demokratikusmemek
#ÉRTÉKKÖZÖSSÉG
#kereszténymémek
Tudjátok, hogy ki volt a miniszterelnök a taxisblokád alatt?
️Várjuk a tippeket kommentben
️
Ha nem jut eszetekbe, az sem baj.
Kedden, az új videónkból kiderül
️
🫡 ma születésnapos hazánk történelmének egyik legjobb külügyminisztere.
nagy tisztelet Szijjártó Péternek!