Bombajó kamionhúzó tűzoltó 💪

Hogy lehet elhúzni egy kamiont!? Erre a korántsem költői kérdésre talán kevesen tudjuk a választ, Szilágyi Ferenc tűzoltó őrmester azonban biztosan, hiszen négy éve jár kamionhúzó versenyekre. Méghozzá nem nézőként… A baktalórántházi hivatásos tűzoltó az elmúlt hétvégén eddigi legjobb eredményét érte el: kategóriájában ezüstérmes lett a HSMA Magyar Erős Emberek versenyén!

Feri a Kamionhúzó Ligában állt rajthoz, pontosabban egy 15 tonnás kamion elé. Húsz méteren keresztül kellett húznia a képeken tornyosuló monstrumot... Az első számban ülve, a másodikban állva mozgatta a gigantikus járművet, nem is akármilyen sebességgel, ugyanis 34 és 38 másodperc alatt végzett! 👏

Az őrmester és társai teljesítményét ma délután 16:30-tól kamionhúzó bemutatón megcsodálhatjátok Baktalórántháza Város Önkormányzatának rendezvényén is, melyre, mint megtudtuk a belépés ingyenes! ;)

Fotók: Várkonyi Edina

A sajtó képviselői mellett nagyjából ötven kivezényelt jobbikos és szocialista aktivista volt csupán kíváncsi Karácsony Gergely mai „nagygyűlésére” Dunaújvárosban

Újabb remek gazdasági kezdeményezés indult a határon túli magyarok érdekében!

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média