Egész éjszaka oltották a tüzet Jánossomorjánál - jelenleg is hat egység a helyszínen van

A lángok még kedden este csaptak fel a Jánossomorja közelében lévő hulladéklerakó telepen, ahol egy szemétrakat oldala és teteje égett. Több mint kétezer négyzetmétert érintett a tűz, amelyet a mosonmagyaróvári, a csornai, a lébényi, a kapuvári, a győri, a pápai és a sopronkövesdi hivatásos, illetve a mosonszolnoki és a bősárkányi önkéntes tűzoltók oltottak. ☝️

A reggeli órákra sikerült megfékezni a lángokat, de még izzás, füstölés tapasztalható. Jelenleg is a katasztrófavédelem hat egysége dolgozik a telepen, munkájukat több erőgép és egy teherautó is segíti.

Fotók: Sopronkövesd KvŐ

️A Gyurcsány Ferenc vezette Demokratikus Koalíció ma bejelentette: Dobrev Klárát indítják a baloldali előválasztáson miniszterelnök-jelöltként. Gyorselemzés:

👉Nem okozott meglepetést a…

A Ne dőljünk be! című rendhagyó ONLINE Civil Akadémia vendége Lóránt Károly, közgazdász, a C12 szakértői csoport tagja volt.

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média