Tíz hektáron égett a tarló Kaba külterületén
A képen a püspökladányi hivatásos tűzoltók láthatók, amint az égő kukoricatarlót oltják Kaba külterületén.
Kukoricatarló égett tíz hektáros területen Kaba és Hajdúszoboszló között október utolsó napjaiban. A helyszínre a kabai önkéntes és püspökladányi hivatásos tűzoltók vonultak, majd egy vízsugárral és kéziszerszámokkal eloltották a tüzet.
Fotó: Püspökladány HTP
/posztok.hu

Régi baloldali szokás, hogy ami csak érték, jól kimutyizzák a haveroknak. Most épp arról…





