Fertőző kampány – A tiszások állnak undorító plakátrongálások mögött
️Országos akcióra buzdítanak, hogy az összes fideszes jelölt arcképe legyen bekenve kutyaürülékkel. A tiszás förtelem…
Diákok adták át adományaikat a tanyavilágban élő rászorulóknak 🙏 
Különleges karitatív akcióban vettek részt a napokban a debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium tanulói: ők adták át Dombostanyán a korábban összeállított szeretetdobozokat és élelmiszeradományt, valamint a vármegyei katasztrófavédelmi igazgatóság által felajánlott füstérzékelőket.
7️⃣0️⃣ rászoruló részesült az adományból, tíz családot pedig otthonában kerestek fel a fiatalok.
Nem ez az első eset, hogy a debreceni ifjúság segíti a környék rászorulóit. A Debreceni Tankerületi Központ intézményei évek óta részt vesznek a város karitatív testületének év végi adománygyűjtésében, a telepakolt szeretetdobozokat aztán a Magyar Református Szeretetszolgálat juttatja el oda, ahol azokra a legnagyobb szükség van. Az akcióhoz idén a Hajdú-Bihar Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság is csatlakozott.
Decemberben 5️⃣8️⃣0️⃣ szeretetdobozt töltöttek meg tartós élelmiszerekkel – ezek nemcsak az ünnepek alatt, hanem a téli krízisidőszakban is segítséget nyújtanak.
A kezdeményezés célja, hogy a diákok személyesen is megtapasztalják, hogy hova kerül az adomány, és mekkora örömet, segítséget jelent ez a családoknak.
Öröm volt a közös szolgálat, bízunk a folytatásban. 🙏
Fotó: Dobis-Lucski Zsófia – Magyar Református Szeretetszolgálat
Fertőző kampány – A tiszások állnak undorító plakátrongálások mögött
️Országos akcióra buzdítanak, hogy az összes fideszes jelölt arcképe legyen bekenve kutyaürülékkel. A tiszás förtelem…
Akkor a Medián kutatásról, ami szerint 20 százalékkal vezet a Tisza.
https://www.facebook.com/share/p/182o9MrSsb/
Szegény Kossuth Lajos! Ha látja, hogy azok az erők emlegetik a nevét szellemi elődjükként, akik a szolgai, azonnali,…
Nincs olyan már, hogy közvélemény-kutatás, ez pszichológia, nem mérnek, hanem manipulálnak, befolyásolnak, becsapnak.
Egy olyan pártnak, ami azzal akar választást nyerni, hogy külfödi országokkal kooperálva a magyarok energiabiztonságát szabotálja, annak törvényszerűen el kell bukni.

Azt nem értjük, hogy ezek ezt minden választás előtt eljátsszák, és még mindig ebből keresik a kenyerüket.
Jöhet a Budapest-Pozsony-Washington tengely!
️ Európát gatyába kell rázni.
👉 A háborús készülődés és az ideológia-vezérelt szakpolitikák helyett az uniós vezetőknek a gazdaság helyreállításán kellene dolgozniuk.
👉 A polgárok elégedetlenek és ha…
️