Véget ért az MTSE-szezon💪

Vasárnap véget ért a Magyar Tűzoltósport Egyesület - MTSE Hungary idei szezonja. Ezen a napon rendezték meg a Flashovert, az egyesületi lépcsőfutó-bajnokság harmadik, egyben utolsó versenyét.
A Semmelweis Egyetem Nagyvárad téri, 2️⃣2️⃣ emeletes épületét hódították meg a tűzoltók, mindeközben pedig olyan technikai feladatokkal találkoztak, mint:

vágás,
légzőpalackcsere,
bábuhúzás,
közműelzárás,
és sugárszerelés.

Mindezt úgy, hogy a 1️⃣2️⃣. emelettől kezdve légzőkészüléket kellett használniuk, addig „csak” a palackkal a hátukon futottak.
A nők mezőnyében a Jászárokszállási Önkéntes Tűzoltó Egyesületet képviselő Spisák-Ács Adrienn futotta a legjobb időt, 5:38 másodperc alatt teljesítette a pályát, a férfiaknál pedig a kaposvári KÖTÉL Egyesület tagja, Nagy Kornél lett a nap abszolút legjobbja 3:57-es idővel.
AZ MTSE új korosztályában, a 1️⃣4️⃣ - 1️⃣8️⃣ évesek közöttiek mezőnyében pedig a Ballószögi Önkéntes Tűzoltó Egyesület égisze alatt induló Furdan Zétény nyakába került az aranyérem, aki 5:41 másodperces idővel nyert.💪

Gratulálunk mindenkinek!👏

Fotó: Magyar Tűzoltósport Egyesület – Gyöngyi Ferenc

Mi az a digitális szuverenitás? Mik a mai közösségi média trendek? Miért ér el sokkal nagyobb nézettséget egy fiatal gamer, mint egy nagymúltú TV csatorna?

Politikailag mit ér egy like? Hiába valaki…

Valamit a Békementről

Minden politikai közösségnek nemcsak lehetősége, de egyben kötelessége is megmutatni, elmondani a választóknak, hogy mit tekint a társadalom szempontjából rendezett állapotnak,…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média