Győr, Székesfehérvár, de még Kecskemét is több szolidaritási hozzájárulást fizet be egy főre vetítve, mint Budapest. Sőt ez az arányosított összeg majdnem kétszeres Győr esetében.
Szeretném megkérni a "mélyszegénység " miatt aggódó Tiszásokat, hogy a hosszú hétvégén dugják el a balatoni lángos evő képeket, szelfiket, mert oda a hitelesség
Az NKE új komplexumaKörbejártuk a ZÁÉV Építőipari Zrt.kivitelezésében zajló Nemzeti Közszolgálati Egyetem (NKE) új komplexumát, amiben helyet kap egy működő…